ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові перенесли горезвісний магазин біля кіноцентру «Супутник»

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 13 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення перенести магазин, який розташований відразу біля кіноцентру «Супутник», що на Левандівці. Про це передає кореспондент Львівського порталу.

 

«Наш мистецький центр «Супутник», що на Левандівці, сьогодні дуже активно та яскраво розвивається. Відбувається дуже багато заходів, зокрема Міжнародний фестиваль Параджанова і багато інших. Але протягом тривалого часу є труднощі – біля центру знаходиться споруда, яка не є МАФом, оскільки не знаходиться в перспективній схемі МАФів, і по якій триває довгий час судова тяганина.

Зараз є потреба в заміні мереж, і для того, щоб виконати цю заміну, згідно чинного законодавства та здорового глузду, необхідно цю споруду перенести. Тому цим проектом рішення ми пропонуємо перенести споруду на вул. Повітряній, 22а для того, щоб можна було здійснити всі необхідні протиаварійні і планові роботи для функціонування нашого мистецького центру «Супутник», – пояснив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, нещодавно керівника мистецько-культурного центру «Супутник» Олександра Агашкова винуватили у хабарництві. Однак містяни розгорнули на його захист цілу кампанію. Вони переконані, що це є провокацією, і кримінал Агашкову «шиють» безпідставно, адже він – борець з МАФами і забудовами у Левандівському парку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...