ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові до кінця року планують відкрити ще один осередок для молоді з інвалідністю

Юлія Шпак

|

Спільно з центром «Джерелом» у Львові відкрили два осередки для молоді з інвалідністю, і до кінця цього року відкриють ще один. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«Це продовження створення мережі осередків для важконеповносправної молоді по районах Львова для того, щоб соціальні послуги для них стали доступними за місцем проживання. Ми продовжуємо працю над пошуком приміщень, бо наша амбітна мета – відкрити такі центри в кожному районі міста, щоб люди, які мають таку потребу, мали можливість не затрачати великого часу на доїзд до «Джерела». Водночас, коли ми відкриваємо такі центри в районах, то маємо змогу більше в саме «Джерело» приймати таких дітей, щоб починати реабілітацію з раннього віку.

Перший такий осередок для людей, старших 35 років, було відкрито Центром «Джерело» за підтримки міста в березні минулого року на вул. Дністерській, 12. Тепер відкриваємо такий центр для молоді на вул. Кирилівській, і до кінця року плануємо відкрити на вул. Роксоляни, 23. Такі центри розраховані на тих, які живуть в цих районах, і це велика допомога для батьків. Зараз орієнтовно 30 людей перебуває в черзі на реабілітаційні послуги в «Джерелі». Загалом у Львові є близько 3 тис. осіб, які мають таку потребу», – розповів начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

Зі слів Зореслави Люльчак, директора центру «Джерело», для кожної молодої особи прописується індивідуальна програма реабілітації. З молоддю працюють асистенти та фахівці «Джерела». Це і психолог, і соціальний працівник, і культорганізатор. Працівники «Джерела» складають  щоденний план заходів з реабілітації, які молоді особи здійснюють впродовж дня в осередку, і також у співпраці з батьками ці навики підтримуються вдома.

Додамо, що у 2019 році заплановане відкриття ще двох осередків за адресами: вул. Б. Хмельницького, 195 та вул. В. Великого, 40.

Довідка

Центр «Джерело» фінансується з бюджету міста Львова (50%) та за рахунок благодійних надходжень (50%). Місто профінансувало Центр у 2017 на понад 10 млн. грн. У 2018 році передбачено близько 9 млн. грн.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...