ОСТАННІ НОВИНИ

Торік на Львівщині сталося 138 ДТП за участі велосипедистів

Дарина Смеречанська

|

У Львові та Львівській області за минулий рік трапилося 138 дорожньо-транспортних пригод за участю велосипедистів. З них 102 ДТП були з потерпілими: 88 осіб травмувалося, 18 з них загинули. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівщини.

 

Патрульні наголошують, що рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.
Велосипедисти зобов’язані неухильно дотримуватися ПДР та не виїжджати на дорогу без теоретичних знань та практичних навичок. Саме тому нагадуємо Вам правила дорожнього руху, які стосуються велосипедистів:
– якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
– велосипедисти, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
– велосипедисту забороняється рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку.
– їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок);
– рух по проїзній частині на велосипедах дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об’їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.
– та інші, які є передбачені Розділом 6 ПДР.

Також велосипедисти повинні обладнати свої двоколісні транспортні засоби звуковим сигналом та світловідбивачами: спереду – білого кольору, по боках – оранжевого, позаду – червоного. В темну пору доби бажано бути в яскравому одязі або мати світлоповертаючі жилети та користуватися ліхтариком.

«Шановні велосипедисти! Рухаючись проїзною частиною, не змінюйте різко напрямок руху, застосовуйте сигнали рукою для того, щоби на дорозі вас зрозуміли. Завчасно попереджайте про свої наміри інших учасників руху. Будьте уважні та обережні!» – наголошує патрульний поліцейський Назар Прінь.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...