ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині відкриють 13 нових свердловин із видобутку газу

Омелян Шевчук

|

Цьогоріч на території Львівської області відкриють 13 нових свердловин із видобутку газу. Про це заявив сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час огляду установки комплексної переробки газу дотискуючої компресорної станції «Держів» Стрийського нафтогазопромислу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

 

«Минулого року було введено в експлуатацію 10 нових свердловин, крім того  спільно з облрадою  дано спеціальні дозволи на розробку п’яти нових родовищ. Плануємо відкрити ще 13 нових свердловин цього року», – розповів Ростислав Замлинський.

Також він зазначив, що впродовж цього року спостерігається зростання видобутку газу порівняно з минулим роком.

«Той газ, що видобувається тут, надходить в домогосподарства Львівщини. Майже 700 млн м3 видобувають на родовищах Львівської області, тобто більшу частину спожитого газу видобувають в межах області», – зазначив Ростислав Замлинський.

Директор з підготовки та транспортування газу ПАТ «Укргазвидобування» Олександр Гордієнко анонсував відкриття першого в Україні віртуального газопроводу у Закарпатській області.

«Віртуальний газопровід – перспективний новий проект ПАТ “Укргазвидобування”. Віртуальні газопроводи – це один із методів видобування газу в складних районах, де ніхто не добував ще газ, це болота, гори, де нема підводів газопроводів, станцій. Це встановлення компресорних станцій в горах, планується туди підводити під’їзні дороги і звідти вивозити газ як натуральний так і зріджений. Цього року з літа ми плануємо почати видобуток газу і тоді ми зможемо побачити, які запаси на яких глибинах у нас є», – зазначив Олександр Гордієнко.

Окрім того він зазначив, цьогоріч більше 6 млрд грн витратять на закупівлю спецтехніки для обробки свердловин.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...