ОСТАННІ НОВИНИ

Діаспора продовжує допомагати нашим військовим

Омелян Шевчук

|

Українська діаспора Сполучених Штатів Америки подарувала військовослужбовцям Збройних Сил України складний оптичний прилад спостереження. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі МОУ у Львові.

 

За допомогою цього приладу спостереження наші бійці зможуть краще бачити всі дії ворога, а значить, дієвіше організовувати протидію ворожим диверсійним групам. Адже цей дорогий і високоточний прилад дозволяє бачити пересування ворога навіть в сутінках і на більш значних відстанях.

Прилад куплено за гроші американської діаспори з штату Каліфорнія, міста Сакраменто. Організував збір коштів відомі українські волонтери, що мешкають в Сполучених Штатах Тарас та Юрій Дроф’яки. Це вже не перша допомога, яку надали Збройним Силам України наші земляки, що мешкають у США. Починаючи з 2015 року, за ініціативи Тараса та Юрія Дроф’яків було придбано і військові однострої, і кевларові шоломи, і різноманітну побутову техніку для наших бійців. Також наші земляки постійно опікуються пораненими, що знаходяться на лікуванні у Дніпрі та у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Загалом допомога українців з Каліфорнії вже сягає десятки тисяч доларів США.

За словами військового снайпера, цей прилад, який він отримав від українців зі США, дуже необхідний його підрозділу. Адже потреба в якісних приладах спостереження завжди висока. І чим більше їх є у підрозділі, тим якісніше виконуються бойові завдання.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...