ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині заборонять «крутити» російську попсу артистів із «чорного списку»

Соломія Головіна

|

У Львівській області збираються заборонити «крутити» російську попсу виконавців, яким заборонений в’їзд в Україну. Про це сьогодні, 26 березня, під час апаратної наради заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«Ми мали щойно із Валерієм Середою зустріч із керівниками наших декількох патріотичних організацій, де піднімали питання російської попси…Є низка виконавців, концерти яких заборонені СБУ, оскільки вони проводять антиукраїнську діяльність. Думаю, це абсолютно правильно, якщо ми не будемо популяризувати цих виконавців та твори», – зазначив він.

За його словами, на наступне пленарне засідання сесії ЛОР мають напрацювати відповідну ухвалу щодо заборони музики тих російських артистів, які є в «чорному списку»:

«Спільно з Львівською обласною радою нам слід підготувати на 17 квітня ухвалу, щоби ми не популяризували тих  речей, через які виконавців із списку, де є заборона на їхній в’їзд, популяризують свої антиукраїнські погляди».

Також Олег Синютка наголосив на тому, що слід провадити відповідно роботу щодо музичних репертуарів із власниками закладів кафе.

«Ясна річ, що ми не в Радянському Союзі, де погоджувалися всі репертуари, але треба попрацювати із власниками щодо того, чим ми «годуємо» мізки наших молодих людей», – наголосив він.

Як повідомляв Львівський портал раніше, під час останнього сесійного засідання ЛОР згадали про бійку в ресторані у Олеську, яка зчинилася через те, що АТОвці попросили музикантів вимкнути російську попсу. Власне, один з депутатів звернувся  до керівництва облради з проханням дати доручення напрацювати проект рішення, який би забороняв російську попсу в закладах громадського харчування на Львівщині.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...