ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська облдержадміністрація продовжує шукати працівників

Олександр Косик

|

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі адміністрації.

 

В ЛОДА шукають:

 • категорії «Б» завідуючий сектору містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації;
 • категорії «В» провідний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації;
 • категорії «В» адміністратор сектору містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів на зайняття посад:

 • на зайняття посад державної служби категорії «Б» завідуючий сектору: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою. Детальніше за посиланням.
 • на зайняття посад державної служби категорії «В» провідний спеціаліст: вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра; досвід роботи не обов’язковий; вільне володіння державною мовою. Детальніше за посиланням.
 • -на зайняття посад державної служби категорії «В» адміністратор сектору: вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за напрямками геодезія, картографія або ГІС спеціаліст; досвід роботи не обов’язковий; вільне володіння державною мовою. Детальніше за посиланням.

Для участі в конкурсі слід подати такі документи:

 • копія паспорта громадянина України;
 • письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2), до якої додається резюме у довільній формі;
 • письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
 • копія (копії) документа (документів) про освіту;
 • посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
 • заповнена особову картку встановленого зразка;
 • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, крім вищевказаних, у тому числі документи про підтвердження досвіду роботи.

Документи необхідно подати до 9  квітня 2018 року за адресою: м. Львів. вул. Винниченка, 18, каб № 114.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

– на посаду завідуючого сектору містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації: 13.04.2018 о 14:15 год, за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб № 114.

– на посаду провідного спеціаліста відділу регулювання земельних відносин управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації: 13.04.2018 о 12:15 год за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб № 114

– на посаду адміністратора сектору містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації: 13.04.2018 об 11:15 год за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб № 114.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...