ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам нагадують про чергове перекриття частини Личаківської

Олександр Косик

|

Від суботи, 24 березня, і до 22.00 год 1 серпня 2018 року перекрито рух транспорту на вулиці Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

З метою забезпечення проведенням капітального ремонту вулиці Личаківської від суботи, 24 березня, до 22.00 год 1 серпня 2018 року буде перекрито рух транспорту на вулиці Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна).

Об’їзд дороги здійснюється відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху. Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, з 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Натисніть на фото для його збільшення

 

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...