ОСТАННІ НОВИНИ

Рада погодила затримання та арешт Надії Савченко

Олена Жолкевська

|

Під час сьогоднішнього, 22 березня, засідання Верховна Рада України дала добро на скасування недоторканості, затримання та арешт народного депутата України Надії Савченко. «За» відповідні рішення проголосували 291, 277 та 268 народних обранців відповідно.

 

Після цього в приміщення ВРУ слідчий вручив Савченко підозру і вони пішки попрямували в приміщення СБУ в Києві.

За словами сестри підозрюваної Віри, сьогодні зранку Надія Савченко зібрала необхідні речі (без мотузок та металу) для перебування у місцях позбавлення волі, які лежать в сумці у машині Віри Савченко.

Перед цим регламентний комітет Верховної Ради дав згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт нардепа Надії Савченко.

Як повідомляв Львівський портал, 15 березня 2018 року Генеральний Прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання на нардепа Надію Савченко. Савченко підозрюють у підготовці терактів у сесійній залі Верховної Ради. За словами Юрія Луценка, слідство має докази того, що вона планувала знищити бойовими гранатами дві ложі, а за допомогою автоматів добивати тих, хто виживе.

Нагадаємо, 2 березня 2015 року, Президент України Петро Порошенко присвоїв народному депутату України, члену делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко звання «Герой України. «Надія є символом незламності українського духу та героїзму, символом того, як треба захищати і любити Україну. Символом нашої перемоги», – заявив тоді Президент.

Також Надія Савченко очолила список партії «Батьківщина» на парламентських виборах 2014 року, ставши народним депутатом. 20 грудня 2016 року Савченко виключили з фракції «за діяльність несумісну з програмними засадами і принципами діяльності партії та фракції у Верховній Раді України».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...