ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська міськрада хоче віддати фірмі адвоката Козловського більше гектара землі біля Парку культури

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 22 березня, до порядку денного сесії Львівської міської ради включили питання «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Лижв’ярській, 1, яка підлягає продажу ТзОВ «Апартготель». Про це передає кореспондент Львівського порталу.

 

Згідно з проектом рішення, земельну ділянку площею 1,0600 га на вул. Лижв’ярській, 1 депутати збираються продати товариству з обмеженою відповідальністю «Апартготель» для обслуговування нежитлової будівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови.

Відповідно до тексту проекту рішення, ТзОВ «Апартготель» має укласти з управлінням земельних ресурсів департаменту містобудування договір про оплату авансового внеску за ділянку у розмірі 3 144 808 грн, що становить 20% від нормативної грошової оцінки.

У Єдиному державному реєстрі юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань фірми із назвою ТзОВ «Апартготель» Львівський портал не знайшов. Натомість у реєстрі є підприємство, назва якого написана по-іншому – ТОВ «АПАРТ-ГОТЕЛЬ». Адреса реєстрації фірми значиться: м. Львів, Личаківський район вул. Вузька буд. 3 кв. 5.

Зареєстрована фірма ТОВ «АПАРТ-ГОТЕЛЬ» нещодавно – 23 жовтня 2017 р. Основним видом  діяльності цієї фірми є діяльність в сфері «готелів і подібних засобів тимчасового розміщування». Керівником ТОВ «АПАРТ-ГОТЕЛЬ» є Олексій Різник, ім’я якого у пресі згадують як адвоката депутата Львівської міської ради та бізнесмена Григорія Козловського.

Ділянка за адресою вул.Лижвярська, 1, знаходиться в дуже привабливому районі Львова, між двома парками – Парком культури та Стрийським парком.

Як відомо, Григорію Козловському належить винниківський футбольний клуб «Рух», також він є співвласником будівельної фірми Avalon, яка зводитиме у Львові першу 25-поверхівку. Додамо, що 1 березня відбулось відкриття 5-поверхового ресторану Григорія Козловського «36 По» на площі Ринок, 36. У цьому ресторані, з-поміж іншого, розмістили велетенський акваріум з акулами.

Також на вул. Лижв’ярській, 30 житловий будинок перебудують під готель із рестораном.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...