ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на перегляд документального фільму про Бориса Возницького

Юлія Шпак

|

Сьогодні, 21 березня, вперше у Львові відбудеться показ фільму «Золота підкова Бориса Возницького». Фільм відзнятий земляками Бориса Возницького. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Ініціатором створення стрічки є відомий архітектор, просвітянин міста Дубно Олег Супрун. Він звернувся з ідеєю написання сценарію та участі у зйомках до краєзнавців та письменників Миколи та Любові Пшеничних, режисера народної кіностудії «Дубно» Миколи Величковського.

Значна кількість людей ділилася своїми незабутніми спогадами про видатного патріарха музейництва, Героя України Бориса Возницького, допомагали фотоматеріалами, документами. У фільм увійшли матеріали з особистого архіву Бориса Возницького, які надала його донька Лариса Разінкова Возницька.
Автори фільму хотіли увічнити пам’ять земляка, розповісти про нього, як про людину унікальну, що усе своє життя присвятив порятунку національної спадщини.

Борис Возницький належить до тої плеяди музейних працівників, діяльність яких помітною сторінкою увійшла в історію культури, де посідає чільне місце. Неординарність, віртуозність і далекоглядність підходів у розбудові музейної справи знайшли своє втілення в цілому ряді зреалізованих проектів. За 50 років діяльності Бориса Возницького , який очолював галерею, музей став одним з найбагатіших музеїв України, колекція якого збільшилася в одинадцять разів творами світового та національного мистецтва, від найдавніших до наших днів. Борис Возницький – постать знакова, завдяки таким зберігаються пам’ятки епохи, плекається культура, забезпечується майбутнє.

Демонстрація фільму відбудеться у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» о 13.00 ( кімната 226).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...