ОСТАННІ НОВИНИ

Як позбутися залежності від російського газу знає Яценюк, – глава УГКЦ до європейських політиків

Олена Карп'юк

|

Голова УГКЦ Святослав Шевчук у Варшаві під час міжнародної конференції «Революція, війна та її наслідки» зауважив, що стосовно повної відмови від російського газу європейським політикам варто звернутись до Арсенія Яценюка. Про це пише Еспресо.TV, передає Львівський портал.

 

Святослав Шевчук під час конференції подякував всім тим, хто в Європі на багатьох рівнях пропонував свою допомогу Україні, зокрема через впровадження санкцій проти Російської Федерації, і через це сам зазнає збитків.

«Але дозвольте нагадати вам, в Україні ще гинуть молоді люди, війна триває, попри те, що заголовки ЗМІ в Західній Європі уже не говорять про це», – сказав він.

Глава УГКЦ також закликав європейських політиків, приймаючи рішення, зважувати політичні та економічні питання, і пам’ятати, що на шальках терезів – людські життя в Україні.

Одним із таких рішень він назвав питання відмови від російського газу.

«Якщо в країнах ЄС ви піднімаєте питання, чи можна повністю відмовитися від російського газу, запросіть колишнього Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Він розповість вам, як це можливо. До 2014 року було важко знайти країну, яка була б настільки залежна від російського газу й нафти. Україна була дуже залежна. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та його уряд довели, що від цієї залежності можна позбавитися», – наголосив Святослав Шевчук.

Зазначимо, серед відомих політиків у конференції «Революція, війна та її наслідки» брали участь 45-й президент Франції Франсуа Олланд та Прем‘єр-міністр України (2014-2016 рр.) Арсеній Яценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *