ОСТАННІ НОВИНИ

На Верецькому перевалі віддали шану полеглим січовикам Карпатської  України

Омелян Шевчук

|

У неділю, 18 березня, з нагоди 79-ї річниці проголошення самостійності Карпатської України відбулися заходи із вшанування пам’яті січовиків біля меморіалу на Верецькому перевалі, що на Сколівщині. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОР.

 

Посадовці та депутати Львівської, Закарпатської та Тернопільської області, молодь, військові та громадськість поклали квіти та запалили лампадки до могил січовиків Карпатської України.

Реклама партнерів

Опісля прозвучав  Державний Гімн України, а священнослужителі відправили чин панахиди за полеглими героями.

Як відомо, 15 жовтня 2017 року у селі Климець Сколівського району на Верецькому перевалі відкрили Меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України. Саме Верецький перевал – став місцем загибелі понад 600 патріотів, які героїчно боролись за незалежність української держави наприкінці 30-х років 20 століття.

На Меморіальному військовому кладовищі спочиває 22 Героїв часу Карпатської України. У 90-х роках ХХ століття на Верецькому перевалі було встановлено символічний меморіальний знак. Роботи з пошуку та перепоховання українських героїв розпочали у 2008 році пошуковці меморіально-пошукового підприємства «Доля», що при Львівській обласній раді. Пошуки героїв Карпатської України продовжуються.

Фільм-хроніка про трагічні події 1939р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...