ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові погодили будівництво готелю із рестораном біля Парку культури

Катерина Родак

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради 16 березня погодив зведення неподалік Парку культури готелю із рестораном. Це рішення 22 березня ще має затвердити сесія міської ради Львова.

 

Так, виконком затвердив детальний план території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. І. Франка до межі Стрийського парку. Власне згідно цього детального плану,  забудовником – ФОПом «Корнієнко С. Є» на вулиці Лижв’ярській, 30 передбачена реконструкція існуючої двоповерхової будівлі із надбудовою до 4-х поверхів для розміщення готелю на 16 номерів та ресторану в цокольному поверсі.

Існуючий стан будівлі

Проект готелю

Під час розгляду цього питання головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив, що цей детальний план не передбачає нової забудови, проте  підтвердив намір забудовника реконструювати житловий будинок під готель.

Додамо, що неподалік парку культури також планують прокласти нову дорогу і звести 6-поверхівку.

Як відомо, що вже багато років на території Парку культури ведеться незаконне будівництво. Минулого року забудовник самовільно розширився у межах парку, проте встановлений ним паркан одразу демонтували. Власницею земельної ділянки, на якій ведеться незаконне будівництво, є дружина колишнього депутата облради та висуванця у мери Львова під час виборів-2015 від “Нашого краю” Олега Баляша.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...