ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині працюють бригади для допомоги жертвам домашнього насильства

Омелян Шевчук

|

На Львівщині працює п’ять мобільних бригади для допомоги жертвам домашнього насильства. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

 

Мобільні робочі бригади для допомоги жертвам домашнього насильства працюють у Жидачівському, Золочівському, Сокальському районах та у Червонограді. Окрім того, у Львові працює обласна мобільна бригада.

Реклама партнерів

Кожна мобільна бригада складається із психологів і соціальних працівників.

Команда мобільної бригади надає психологічні консультації, створює «плани безпеки» з контактами відповідних центрів послуг та індивідуально забезпечує необхідну допомогу постраждалим від домашнього насильства.

Також по допомогу можна звернутись, зателефонувавши на Національну «гарячу лінію» з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми і ґендерної дискримінації за номерами: 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного). Працює цілодобово.

Координацію проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» здійснює Міністерство соціальної політики України. Проект підтримується Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з МБФ «Українська Фундація громадського здоров’я» за фінансування уряду Великої Британії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.