ОСТАННІ НОВИНИ

«ЛОРТА» сплатить у держбюджет 10 мільйонів за несвоєчасну поставку обладнання для АТО

Дарина Смеречанська

|

ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА» сплатить до державного бюджету України 10,2 млн грн за несвоєчасне виготовлення та поставку комплексу «Положення – 2» для використання у зоні АТО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

 

Господарським судом Києва частково задоволено позов військової прокуратури Західного регіону України та прийнято рішення про стягнення з державного підприємства «Львівський державний завод «ЛОРТА» до державного бюджету України 10,2 млн грн.

Зокрема, у серпні 2016 року між Міністерством оборони і вказаним заводом укладено договір щодо виготовлення і поставки оборонному відомству комплексу «Положення-2», який призначався для використання у зоні проведення антитерористичної операції.

У зв’язку з порушенням термінів виготовлення продукції виконавець повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом, а також сплатити штрафні санкції. Однак, зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військовою прокуратурою заявлено позов про стягнення зазначених коштів за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. Суд погодився з доводами прокурора і зобов’язав підприємство повернути вказані кошти.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...