ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра львівські феміністки даруватимуть чоловікам квіти

Соломія Григор'єва

|

Завтра,8 березня о 12:00 на площі перед  Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької Центр «Жіночі перспективи» проведе Акцію «8 березня подаруй квіти чоловікові!». Про це Львівському порталу повідомили організатори.

 

«День «8 березня» втратив свій початковий зміст «Дня солідарності жінок у боротьбі за свої права та мир» та перетворився на гламурне свято, яке підтримує та підсилює гендерні стереотипні ролі жінок «домогосподарки», «прикраси життя», «берегині домашнього вогнища», «емоційного громовідводу» тощо. День прав жінок перетворився на комерційний привід значно збільшити продажі побутової техніки, косметики, засобів гігієни, білизна та парфумів. Ми хочемо привернути увагу до абсурдності сучасного трактування дня 8 березня, та обговорити реальні проблеми порушення прав жінок в Україні», – йдеться у повідомленні

Жінки даруватимуть квіти чоловікам з наступними повідомленнями:

– «Подаруй мені повагу замість квітів!»

– «Став свідком насильства щодо жінки – дзвони 102»

– «Ця квітка не забезпечує поваги до мене!»

–  «Найкращий комплімент – це твоя повага!»

– «Жінка – не прикраса твого життя! Жінка – людина, яка має права!»

– «8 березня – свято прав жінок та миру!»

Довідка

Центр «Жіночі перспективи» – організація, яка вже 20 років працює у напрямку захисту прав жінок та гендерної рівності. Центр надає безоплатні послуги потерпілим від насильства, торгівлі людьми та дискримінації та тим, хто опинилися в  кризових життєвих ситуаціях.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...