ОСТАННІ НОВИНИ

Скандальні ситуації із працівниками «Муніципальної варти»: комунальне підприємство впроваджує зміни заради безпеки у місті

Вероніка Рой

|

Через неприємні випадки, пов’язані з працівниками ЛКП «Муніципальна варта», керівництво комунального підприємства впроваджує зміни щодо навчання і підготовки працівників. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив директор ЛКП «Муніципальна варта» Роман Хом’як, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Директор комунального підприємства розповів про результати службового розслідування скандальних випадків з працівниками «Муніципальної варти», які трапились нещодавно у Львові.

«Щодо ситуації, яка виникла у маршрутному таксі №46 можу сказати, що нами вже завершене службове розслідування. Як нам вдалося вияснити, хлопець, будучи не на роботі, посварився зі своєю дівчиною. Він вжив певну дозу алкоголю і їдучи у маршрутному таксі, йому стало погано, і він попросив водія зупинити. В автобусі була компанія людей, до яких він звернувся з проханням ніби потримати його рюкзак, в результаті чого виникла сутичка. Пасажири маршрутки викликали на місце поліцію. Наразі є різні версії, однак правдивість ситуації буде за судом. Працівниками Національної поліції завершене слідство і всі матеріали передані до суду.

Щодо другого випадку, коли працівник «Муніципальної варти» намагався проникнути в чужий автомобіль, то хотів би зазначити, що на момент вчинення даного злочину він вже не був нашим працівником, бо 13 лютого чоловік написав за заяву на звільнення за власним бажанням, посилаючись на складні сімейні обставини», – розповів Роман Хом’як.

Також він додав, що з початку року з лав «Муніципальної варти» було звільнено 27 працівників.

«Наразі, на жаль, немає інституції, яка б виховувала муніципальних вартових. Тому нам цей процес доводиться проходити під час самої роботи. Ось до прикладу, щочетверга для працівників проводимо тренінги з домедичної допомоги. З 1 січня наші працівники надали 42 рази медичну допомогу людям, яким на вулиці стало погано», – зазначив директор ЛКП «Муніципальна варта».

Через неприємні випадки пов’язані з працівниками «Муніциальної варти», комунальне підприємство звернулося за допомогою до  Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Муніципальна варта» звернулась до нас з проханням  допомогти організувати навчання для їхніх працівників. Наше основне завдання у співпраці з «Муніципальною вартою», можливо, звертати увагу не стільки на фізичну підготовку, скільки на психологічну. І такі зриви, які трапляються, вони не від того, що люди чогось не знають чи не можуть, а від того, що людина не готова до атмосфери ситуацій, в яку вона потрапляє», – розповів перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Созанський.

Навчання проводитимуть для працівників, які вже працюють на підприємстві, а також для тих, хто тільки приходять на роботу. Оскільки у ЛКП «Муніципальна варта» працюють особи від 21 до 60 років, то для всіх організовуватимуть відповідні навчання та заняття, аби задіяти різні вікові групи.

Варто додати, станом на сьогодні у ЛКП «Муніципальна варта» є близько 230 працівників. Кожного дня приблизно 22-24 працівники патрулюють по районах Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...