ОСТАННІ НОВИНИ

За вихідні у Львові зекономили майже 250 тисяч кубів газу

Юлія Шпак

|

За вихідні, 3-4 березня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» використало на 246372 м3 газу менше. На вихідні значна економія пов’язана з тим, що у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«Заходи економії почали впроваджувати з 2 березня після обіду. Тому за ці три дні, 2-4 березня, вдалося зменшити споживання природного газу на 310 167 м3. Зокрема, за суботу і неділю спожито на 246 372 м3 менше, оскільки на вихідних навчання в закладах освіти не було, наші служби проводили роботу щодо коригування температури теплоносія до такого рівня, щоб не замерзла система», – розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, 2 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...