ОСТАННІ НОВИНИ

Стартував онлайн-продаж квитків на два міжнародні поїзди

Лаврентій Дубич

|

Впроваджуємо онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди № 36/35 Одеса-Перемишль та № 753/754 Ковель-Хелм. Опція доступна з 5 березня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Це зручна й популярна серед пасажирів послуга. Як свідчить статистика, через інтернет пасажири купують понад 40% квитків. На жаль, через технічні та бюрократичні моменти ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але ми маємо чітку мету: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди. І продовжуємо роботу в цьому напрямку», – наголосив Є.Кравцов.

Також очільник «Укрзалізниці» нагадав, що для придбання квитків онлайн пасажири можуть скористатися офіційним сервісом ПАТ «Укрзалізниця».

Як повідомляв Львівський портал, від 7 лютого 2018 року «Укрзалізниця» запустила онлайн-продаж квитків на регіональні поїзди.

Окрім цього ми інформували, що з 17 січня 2018 року «Укрзалізниця» запустила продаж квитків з пересадками та відновлює повернення квитків через інтернет.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...