ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині збиратимуть підписи за звільнення головного прокурора області

Дарина Смеречанська

|

На Львівщині ініціюють збір підписів щодо звільнення головного прокурора області Юрія Квятківського. Про це сьогодні, 5 березня, під час прес-конференції повідомив керівник Об’єднання правозахисників та адвокатів з питань протидії прокурорському свавіллю та запровадження громадського контролю за роботою прокуратур Андрій Петришин, передає Львівський портал.

 

Як він пояснив, підписи збиратиме ініціативна група, до складу якої входять адвокати, правозахисники та активісти.

«Прокуратура області настільки себе дискредитувала, що шляху повернення довіри громадськості Львівщини вже нема. Ми починаємо збирати підписи, офіційні заяви щодо відсторонення Квятківського, всіх очільників управлінь обласної прокуратури та місцевих і районних прокуратур», – наголосив Андрій Петришин.

Згодом, за його словами, зібраний пакет із підписами відправлять до Генпрокуратури.

Андрій Петришин наголосив, що в обласній та районних прокуратурах і далі сидять ті ж посадовці, що і в 2013-их рока. Вони, як він зауважив, прикриваються лейбою переатестованості, однак реального очищення прокуратури так і не відбулося.

«Я з великим сумом  після тих подій, які відбулися в нашій країні, заходжу в обласну або районну прокуратуру і бачу ті самі рила, які вчиняли злочини проти людяності, які сиділи в період 2010-2013 років, і сидять там і зараз, нібито з лейбою переатестовані. Однак вони не були переатестовані, очищення прокуратури не відбулося…», – резюмував він.

Андрій Петришин наголосив, що повинні бути відкриті конкурси на посади і на місцях нинішніх прокурорів мають бути призначені люди не зі системи.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...