ОСТАННІ НОВИНИ

Аудитори виявили схеми незаконної виплати допомоги на субсидії у трьох районах Львівщини

Олександр Косик

|

Львівські аудитори виявили у трьох районних управліннях соціального захисту втрати понад 2,1 мільйона гривень. Про це Львівському порталу повідомили у Західному офісі Держаудитслужби.

 

Під час ревізій, проведених в Управліннях соціального захисту населення Жидачівської, Самбірської і Мостиської райдержадміністрацій (Львівська область), фахівці Держаудитслужби виявили втрати понад 2,1 млн грн – незаконну виплату 1,9 млн грн державних соціальних допомог та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню та неповернення до бюджету надавачами послуг 194,6 тис. грн невикористаних субсидій.

Порівнявши інформацію, надану громадянами, що претендували на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, з даними, отриманими від Територіальних сервісних центрів МВС України, нотаріальних контор та з Реєстру прав власності на нерухоме майно, аудитори виявили випадки надання субсидій особам, які приховали доходи від продажу нерухомого майна чи не повідомили управління соцзахисту про придбання нерухомого майна або транспортних засобів. Як наслідок, Управління соціального захисту населення Жидачівської РДА незаконно виплатило громадянам майже 1,3 млн грн, Мостиської РДА – 327,9 тис. грн та Самбірської РДА – 361,9 тис. гривень. Також аудитори виявили випадки, коли підприємства, що надають комунальні послуги, не повертали до бюджету невикористані субсидії з відшкодування витрат на оплату послуг з водопостачання та водовідведення в управліннях соцзахисту Самбірської РДА в сумі 154,3 тис.грн, а Мостиської РДА – 40,3 тис.гривень.

Про наслідки ревізій проінформовано Департамент соціального захисту наседення ЛОДА, голів Жидачівської, Самбірської та Мостиської РДА і правоохоронні органи.

Матеріали ревізії управління соціального захисту населення Жидачівської РДА передано у Жидачівське відділення Стрийського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Львівській області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...