ОСТАННІ НОВИНИ

Ще 159 АТОшників отримали у Львові по 100 тисяч замість землі

Андрій Котенський

|

У межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції», 159 учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Сьогодні виконавчий комітет ухвалив рішення про виділення з міського бюджету на ці потреби 15 млн. 900 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

Загалом у 2018 році, відповідно до Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції 1 000 бійців АТО зі Львова мають отримати таку допомогу.

Як відомо, за час дії програми вже 1 100 учасників АТО отримали допомогу у розмірі 100 тис. грн. – перші 100 осіб виплати отримали у грудні 2016 року, у  2017 році таку допомогу отримали, як і передбачалося, 1 000 осіб. Програма діятиме у Львові до 2020 року, тому ще по 1000 бійців отримають такі виплати у 2019 і 2020 рр.

У мерії пишаються, що це унікальний приклад такої допомоги в Україні, не згадуючи, що місто має надавати АТОвцям землю під будівництво житла, а за пропонований відкуп землю у Львові придбати неможливо.

Як відомо, прийом заяв на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що працює на вул. Пекарській, 41, а формує черговість включення у список на отримання допомоги виключно громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО, що діє при Центрі. Комісія формує рекомендаційний список, а рішення про його затвердження або внесення правок приймає виконавчий комітет Львівської міської ради.

Детальну інформацію про те, хто має право отримати одноразову допомогу у розмірі 100 тис. грн., черговість її отримання та перелік необхідних документів, які для отримання допомоги потрібно подати на розгляд громадської комісії, можна дізнатись тут: OpenDocument

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...