ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині засудили лісоруба, що привласнив дерев на більш ніж 800 тисяч

Олександр Косик

|

На Львівщині засуджено майстра лісогосподарства. Через службову недбалість посадовця підприємству та навколишньому середовищу були заподіяні збитки на загальну суму понад 800 000 гривень. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

 

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області та прокуратури області виявили факт незаконного зрізання дубів у Карпатському регіоні.

Правоохоронці встановили, що на території лісництва лісозаготівельна бригада впродовж 2016 року проводила вирубування дерев на відведеній для цього лісосіці. Як з’ясувалося, майстер лісозаготівель, 38-річний місцевий мешканець, здійснюючи організаційне керівництво та контроль за проведенням робіт, ніде не відобразив зрізання 30 дубів, котрі в подальшому були привласнені.

Внаслідок протиправних дій охоронюваним державою інтересам та підприємству завдано збитків на суму у 825,2 тисяч гривень. Посадовцю було повідомлено про підозру за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

За вироком суду майстру лісогосподарства призначено покарання – три роки позбавлення волі (з іспитовим строком 1 рік 6 місяців) з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності у лісовій сфері протягом півтора року. Крім того, засуджений має сплатити штраф в дохід держави у розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (10 200 гривень).

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...