ОСТАННІ НОВИНИ

Цього року у Львові розбудують «Шевченківський гай» та візьмуться за дворики театрів

Катерина Родак

|

У 2018 році у Львові планують відремонтувати дворики двох львівських театрів, відремонтувати  Органний зал. Окрім того, 3,5 мільйонів гривень хочуть вкласти у розбудову та реставрації Музею архітектури і побуту («Шевченківський гай»).

 

Так, у бюджеті розвитку місті на 2018 рік передбачено 800 тисяч гривень на капітальний ремонт внутрішнього дворика драматичного театру імені Лесі Українки (Городоцька, 36,38). Ще 200 тисяч гривень передбачено на ремонт внутрішнього дворика театру для дітей та юнацтва (вул. Ак. Гнатюка,11). На дах театру «Воскресіння» (пл.. Григоренка,5) у бюджеті заплановано витратити півмільйона гривень.

Також цього року  з бюджету виділять мільйон гривень на капітальний ремонт Львівського будинку органної та камерної музики, стан якого вже не перший рік є аварійним. Фасад старовинної будівлі Органного залу активно сиплеться.

Понад три мільйони гривень у бюджеті розвитку передбачено на «Шевченківський гай». Зокрема, на будівництво стоянки для автомобілів заплановано витратити один мільйон гривень, ще мільйон має піти на зведення Інформаційно-освітнього центру на території Музею (так званий візит-центр). Нагадаємо, з візит-центром на території «Гаю»  пов’язаний довгий скандал, пов’язаний з незаконними діями місцевої влади.

Ще 150 тисяч гривень планують виділити на будівництво екскурсійної доріжки у Музеї, 250 тисяч – на проект реконструкції фондосховища Музею та 80 тисяч  – на проект капітального ремонту Співочого поля Музею.

Окрім того, у бюджеті розвитку передбачено 100 тисяч гривень на ремонт Музею Соломії Крушельницької, який минулого року вкотре затопило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *