ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам нагадують про заборону феєрверків

Омелян Шевчук

|

У Львові заборонено використовувати і реалізовувати феєрверки і піротехніку. Адже вибухи і спалахи негативно позначаються на здоров’ї бійців, які повернулися із зони бойових дій. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

Як відомо, громадські організації та спілки ветеранів АТО неодноразово звертались до мешканців з проханням обмежити використання піротехніки під час святкування новорічних та Різдвяних свят. Адже вибухи і спалахи негативно позначаються на здоров’ї бійців, які повернулися із зони бойових дій. Однак під час святкування Нового року у Львові досить часто лунали вибухи піротехніки. Тож управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре наголошує про необхідність дотримання тиші у святкові дні – у Львові діє ухвала від 17.12.2015 року №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків і піротехнічних виробів на території м. Львова»!

Реклама партнерів

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР категорично просить мешканців не використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні вироби під час святкувань, адже саме у цей період, також, стається найбільша кількість пожеж і травм, опіків від піротехніки.

Відповідно до ст. 195-6 КпАП, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.