ОСТАННІ НОВИНИ

Колишній директор «Львівелектротрансу» очолить «Рембуд»

Юлія Шпак

|

Від сьогодні Михайла Сидоровича, який очолював ЛКП «Львівелектротранс», призначено на посаду директора ЛКП «Рембуд».  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Нового директора працівникам підприємства вже також представив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Реклама партнерів

«Михайло Сидорович має досвід кризового менеджера, який вміє піднімати підприємство з нуля. Для Львова зараз є важливим вирішення проблеми з будівництвом житла, промислових об’єктів, соціальних об’єктів для міста тощо. На базі ЛКП «Рембуд» ми вбачаємо створення потужного будівельно-ремонтного підприємства зі своєю проектною групою, з групою фахівців. Це те підприємство, яке має стати генпідрядником для будівництва соціальних об’єктів, житла та інших будь-яких об’єктів для міста.

Отож, ми хочемо на базі ЛКП «Рембуд» створити будівельно-ремонтне підприємство і ми не бачимо кращої кандидатури, ніж Михайло Сидорович, який очолить це підприємство», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Відтак, на посаду директора ЛКП «Львівелектротранс» призначено Олега Березу.

Нагадаємо, Львівський портал писав, що екс-керівник «Львівелектротрансу» залишився непокараним за те, що не вказав у декларації «Мерседес».

Біографія

Михайло Сидорович народився 24 травня 1952 року в м. Стрий. Здобув вищу освіту в Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Автоматизація теплоенергетичних процесів» (з 1969-1975 рр.). Після закінчення інституту працював інженером – налагоджувальником в Пуско-налагоджувальному управлінні №439 «ОРГЕНЕРГОАВТОМАТИКА» на Калуській дільниці.

З 1977 по 1978 рік працював майстром дільниці метрології ВО «Хлорвініл», м. Калуш. В 1978 році переїхав на постійне місце проживання м.Стрий. Після переїзду, працював старшим інженером-налагоджувальником на Стрийській дільниці Українського Спеціалізованого пусконалагоджувального управління ПРТП «Укргазенергоремонт».

У 1980 році був призваний на службу в армію, де прослужив командиром взводу радіозв’язку.

У 1982 році повернувся працювати до Стрийської дільниці Українського спеціалізованого пусконалагоджувального управління ПРТП «Укргазенергоремонт».

У 1987 році очолив Стрийське відділення Стандартизації і метрології, пропрацював на цій посаді до 1988 року. В 1988 році став переможцем конкурсу на заміщення посади директора Стрийського підприємства по забезпеченню нафтопродуктами.

У 1998 році обраний генеральним директором ВАТ «Львівнафтопродукт».

З 2001 року заступник голови правління ВАТ «Галнафтогаз» з питань розвитку.

З 2004 по 2009 рік – заступник генерального директора ВАТ «Екран».

З 2009 по 2011 рік – директор Закарпатської філії ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

З 2011 по 2012 рік – керівник Західного та Закарпатського регіонального відділення ПП «ОККО».

З 2012 по 2015 рік – директор Львівського комунального автотранспортного підприємства №1.

Із січня 2016 року очолював ЛКП «Львівелектротранс».

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.