ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам нагадують про заборону на салюти і феєрверки

Дарина Смеречанська

|

Мешканців та гостей Львова закликають не використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні вироби під час новорічно-різдвяних святкувань, адже саме у цей період у Львові стається найбільша кількість пожеж і травм, опіків від піротехніки. Про це Львівському порталу повідомили  у прес-службі Львівської міськради.

 

Власне, ухвалою №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова» у місті заборонено використовувати та реалізовувати феєрверки, салюти, піротехнічні вироби та інші засоби піротехніки.

Отож, усіх мешканців та гостей міста просять не використовувати піротехніку, а суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності закликають не  реалізовувати феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв,  а керівникам закладів ресторанного господарства – під час проведення святкових заходів не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних виробів

Реклама партнерів

Відповідно до ст. 195-6 КпАП, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...