ОСТАННІ НОВИНИ

Наступного року у львівських школах та дитсадках встановлять відеоспостереження

Соломія Григор'єва

|

У 2018 році передбачено великий проект встановлення відеокамер на головні заїзди у місто, а також головні перехрестя до них та кільцеві розв’язки. На сьогодні по ескізному проекту на це потрібно близько 10 мільйонів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Проект розроблено управлінням безпеки міста спільно з ГУНП та СБУ у місті Львові.

«У наступному році ми плануємо збільшити систему відеомоніторингу Центру безпеки міста, розширити мережу власного міського оптоволокна (майже на 20 км), збільшити потужності накопичувального обладнання, створити додаткові робочі місця, впровадити аналітику на всіх відеокамерах, що підвищать громадську безпеку у місті та час реагування спеціалізованих служб.

Нагадаю, що система відеомоніторингу міста з’єднана власним оптоволокном з СБУ, ГУНП, що надає можливість безперешкодно використовувати кожній з структур за потребами та викликами.

У 2018 році плануємо підключити до Центру безпеки міста наші найближчі міста: Рудно, Брюховичі, Винники.  У цих містечках частково вже існує система відеомоніторингу. Ми звернулись до депутатів цих міст щодо розширення системи та підключення до Центру безпеки міста. Це надасть змогу контролювати громадську безпеку в цих містах, унеможливити викрадення автомобілів, покращити безпеку мешканців.

У 2018 році планується (згідно з проектом управління освіти) встановлення камер відеоспостереження у школах та дитсадках, а також надання цим об’єктам цілодобової охорони з числа працівників ЛКП «Муніципальна варта».  Програму щодо забезпечення охороною об’єктів комунальної власності затверджено на сесії ЛМР у грудні 2017 року. Перелік об’єктів буде погоджено рішенням виконавчого комітету», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Нагадаємо, ЛКП «Муніципальна варта» у Львові забезпечує охороною комунальні об’єкти, супроводжує всі масові заходи, які проводять за участі ЛМР, а також постійно дбає за безпеку мешканця.

Від 2018 року працівники та новобранці «Муніципальної варти» будуть проходити спеціалізований курс навчань в Університеті внутрішніх справ, програма перебуває на стадії розробки.

«Муніципальна варта» спільно з Інститутом міста, ГУНП у місті Львові та партнерами з міста Люблін (Польща) приймає участь у транскордонному проекті, сумою понад 2 млн євро, який успішно пройшов перший етап відбору. Остаточний розгляд буде проведено до квітня 2018 року. Цей проект направлений на забезпечення громадського порядку у місті та освітніх закладах Львова і Любліна», – додав начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...