ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова приїхала бригада польських лікарів, що безкоштовно консультують і оперують діток зі складними патологіями

Олександр Косик

|

Вчора, 10 грудня, у міську дитячу клінічну лікарню з черговим навчально-консультативним візитом приїхала бригада лікарів-ортопедів з університетської клініки м.Вроцлав (Польща) на чолі з професором Кшиштофом Колтовським. Лікарі консультуватимуть і оперуватимуть дітей зі складними нейроортопедичними патологіями. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Зокрема, спільна бригада лікарів-травматологів та нейрохірургів міської дитячої лікарні під керівництвом професора Кшиштофа Колтовського оперуватимуть 16-річного пацієнта з хворобою Шейермана-Мау з порушенням функції хребта, 12-річного пацієнта з деформуючим артрозом лівого кульшового суглобу та підзвихом лівої стегнової кістки, а також 1-річну дитину з неврогенною комбінованою деформацією обох стоп.

Операції виконуватимуть із застосуванням новітніх методик. Всі консультації і операції є безкоштовними.

Зазначимо, що співпраця між міською дитячою клінічною лікарнею та ортопедичною клінікою Вроцлава розпочалася у березні 2017 року, і є надзвичайно успішною. За попередніх два візити лікарі проконсультували понад 40 пацієнтів зі всієї Західної України, а також виконано унікальну надскладну операцію з вирівнення осі хребта у 12-річної львів’янки та низку інших операційних втручань меншої складності.

Додамо, в подальшому фахівці львівської лікарні зможуть проводити надскладні оперативні втручання самостійно, а  пацієнтам не потрібно буде їздити за допомогою до інших міст чи країн світу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...