ОСТАННІ НОВИНИ

За 49 євро – до Венеції, за 44 євро – до Неаполя. Зі Львова відкрили два нові авіарейси

Дарина Смеречанська

|

Сьогодні, 8 грудня, у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького здійснили посадку два нові рейси італійської компанії Ernest Aіrlines. Відтепер Львів отримав пряме авіасполучення  із Венецією та Неаполем. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

«Тільки нещодавно ми відзначили мільйонного пасажира, а також зрозуміли, що логістика працює в такому напрямку, щоб ми з вами якомога більше дізнавались і відвідували інші країни. Так, Венеція один із найцікавіших напрямків в Італії. В той же час Львівщина – це один із найкращих регіонів в Україні. Тому не тільки наші туристи будуть літати в Італію, але й італійські туристи обов’язково пересвідчаться в тому, що наш регіон один із найкрасивіших», – зазначила під час відкриття рейсів Оксана Стоколос-Ворончук.

Реклама партнерів

Своєю чергою керівниця львівського аеропорту Тетяна Романовська зауважила, що завантаженість цього рейсу склала 150 осіб, а це майже 80-90%, що є надзвичайно хорошим показником.

Отож, віднині українці можуть купувати квитки на три напрямки компанії Ernest Aіrlines: Мілан (Бергамо)-Львів, Неаполь-Львів, Венеція-Львів.

Вартість польоту до Венеції стартує від 49 євро, а політ до Неаполя оцінили у 44 євро, до Мілану (Бергамо) від 49 євро.

Розклад рейсів:

Львів-Венеція: відліт – о 16:30, приліт – о 18:20

Венеція-Львів: відліт – 19:25, приліт – о 21:15

Львів-Неаполь: відліт – о 10:40, приліт – о 12:40

Неаполь-Львів: відліт – 13:40, приліт – о 15:50

 

Фото: Львівська ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...