ОСТАННІ НОВИНИ

Головну ялинку Львова встановлять у понеділок

Дарина Смеречанська

|

У понеділок, 11 грудня, із Брюхович у Львів привезуть ялинку, яку встановлять перед Оперним театром. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«У понеділок ми привеземо до Львова ялинку, яку цьогоріч мешканка Брюхович віддає безкоштовно для міста. Після її довезення ми розпочнемо її встановлювати», – повідомив директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк.

На роботи зі встановленню і обслуговування цієї ялинки з міського бюджету передбачено орієнтовно 100 тис. гривень.

Головна ялинка Львова цьогоріч матиме зовсім іншу концепцію. Буде представлено 18-ти метрову ялинку у кращих європейських традиціях: жодних пережитків радянської доби, тільки монохромні прикраси та вишукана ілюмінація. Перед собою організатори ставили завдання створити відчуття домашнього затишку і свята, щоб передусім комфортно було мешканцям Львова. Про це розповіла організатор Ольга Гренюх.

«Для ЛКП «Зелений Львів» на зрізку, довезення у Львів, облаштування, встановлення та на набивку гілками ялинки передбачено 40,5 тис гривень. Для ілюмінації ялинки ЛКП «Львівсвітло» виділено 41,4 тис гривень, також для ЛКП «Муніципальна Варта» виділено 20,5 тис гривень на забезпечення охорони громадського порядку на цій території з 14 грудня до 31 грудня», – зазначив начальник відділу благоустрою управління інженерного господарства Валерій Самойленко.

Нагадаємо, відкриття центральної ялинки міста планують 17 грудня. Під час відкриття «пластуни» передадуть мешканцям Вифлеємський Вогонь Миру.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...