ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині призначили керівника рибоохоронного патруля

Дарина Смеречанська

|

Держрибагентство 23 листопада призначило керівника Львівського рибоохоронного патруля. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі відомства.

 

Так, відповідно до рішення Львівського апеляційно-адміністративного суду №876/10404/16 від 27.03.2017 на посаду керівника Управління Держрибагентства у Львівській області призначено Кравця Л.М Випробувальний термін, встановлений для кандидата, складає 2 місяці. Відомство зобов’язало новопризначеного керівника максимально швидко та ефективно розпочати процес реформування галузі в регіоні, знайти компроміс із громадськістю та облдержадміністрацією.

У Держрибагентстві наголосили, що за цей час керівник має налагодити роботу структури, запустити процес реформування галузі в регіоні та створення рибоохоронного патруля.

«Якщо протягом цього періоду керівнику не вдасться розпочати ефективну роботу управління, знайти порозуміння із представниками громадськості та органами влади, він випробувальний термін не пройде та конкурс буде оголошено повторно», – наголошують у Держрибагенстві.

Нагадаємо, конкурс на керівника Управління Держрибагентства у Львівській області було оголошено 22.01.2016. Було проведено конкурсний відбір, переможцем якого обрано Кравця Л.М. 09.09.2016 р. Кравець звернувся до  Львівського окружного адміністративного суду з позовом про призначення його на посаду керівника, проте суд відмовив йому у задоволенні позову. Після цього Кравець Л.М. звернувся до Львівського апеляційного адміністративного суду з аналогічним зверненням, 27.03.2017 суд підтримав його позов та зобов’язав відомство призначити обраного кандидата на посаду. Держрибагентством було надіслано відповідну кандидатуру на погодження до органів влади. Проте, Львівська обласна адміністрація відмовила у погодженні даного призначення. У зв’язку із не призначенням на посаду кандидата, 25.04.2017 на Держрибагентство було відкрито виконавче провадження, яким зобов’язано виконати рішення Львівського апеляційного адміністративного суду та призначити обраного кандидата на посаду.

 

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...