ОСТАННІ НОВИНИ

Поліція неефективно розслідує справу зниклого Познякова. Тіло львів’янина шукають вже більше півтора року, - Генпрокуратура

Дарина Смеречанська

|

До Львівської обласної ради надійшла відповідь від Генеральної прокуратури України на звернення, проголосоване депутатами на сесії 10 жовтня, щодо вжиття заходів для активізації проведення слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення місця знаходження Познякова Т.О. та розшуку, затримання і арешту підозрюваного Кінгісеппа Л.М. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Відтак у документі за підписом першого заступника Генерального прокурора Дмитра Сторожука йдеться: «Надіслане Вами звернення в інтересах Познякова О. В. щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні та з інших питань розглянуто.

Повідомляю, що за результатами вивчення матеріалів кримінального провадження за підозрою Кінгісеппа Л.М. за п.п. 6,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 263 КК України встановлено, що досудове розслідування слідчим управління ГУНП в Київській області здійснюється неефективно з порушенням вимог ст. ст. 2, 28, 40 КПК України. Більш ніж за півтора року слідства не встановлено місцезнаходження підозрюваного та трупа потерпілого.

Реклама партнерів

З огляду на те, що розслідування потребує фахового рівня більш досвідчених слідчих, з метою забезпечення найбільш ефективного слідства Генеральною прокуратурою України 09.10.2017 року здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень у вказаному кримінальному провадженні доручено Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України».

Як повідомляв Львівський портал раніше, Львівська обласна рада закликала генпрокурора та голову Нацполіції «не спускати на гальмах» справу зниклого Познякова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.