ОСТАННІ НОВИНИ

Праві руки Садового: скільки заробляють заступники мера Львова

Катерина Родак

|

Заступники міського голови Львова заробляють від 20 до 93 тисяч гривень у місяць. Відповідні дані Львівський портал отримав у відповідь на інформаційний запит щодо заробітних плат заступників мера Львова протягом січня-жовтня 2017 року.

Геннадій Васьків:

Реклама партнерів

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків опинився на посаді у квітні 2017 року. Того місяця він заробив усього 3874 гривні – це найменша зарплата серед усіх заступників мера Львова у 2017 році.

У травні його зарплата становила більше 20 тисяч, у червні – майже 42 тисячі гривень. У липні-серпні Геннадій Васьків отримав більше 29 тисяч зарплати. У вересні його дохід становив 26,5 тисяч, а у жовтні зріс до 37, 6 тис. гривень.

Як відомо, Геннадій Васьків – директор ТзОВ «Дунапак Україна».

Андрій Москаленко:

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко у січні цього року заробив майже 49 тисяч гривень. Наступні кілька місяців його зарплата залишалась на рівні 30 тисяч гривень. А от у червні заробіток А. Москаленка значно примножився – він отримав 88 тисяч гривень. Решту місяців заступник мера отримував кошти у діапазоні 21-35 тисяч гривень.

Андрій Москаленко є серед засновників ГО “Львівський медіафорум”.

Сергій Бабак:

Сергія Бабака на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ з посади директора відповідного департаменту перевели у квітні 2017 року – того місяця він заробив на новому місці 4261 гривню.  У травні він уже отримав майже 20 тисяч гривень, а у червні – більше 44 тисяч гривень. Решту місяців Сергій Бабак отримував зарплату на рівні 30 тисяч гривень.

Сергій Бабак є директором ТОВ ІМПУЛЬС-Т.

Ростислав Дацків:

Ростислав Дацків був заступником міського голови з питань містобудування до липня 2017 року. Відтак з січня по липень він заробив більше 270 тисяч гривень.  Ростислав Дацьків у червні отримав найбільшу зарплату серед усіх заступників міського голови і самого мера – 93 тис. 402 гривні.  Вже перебуваючи на посаді радника міського голови Ростислав Дацьків почав заробляти дещо менше (На фото нижче).

 

Згідно даних Youcontrol, Ростислав Дакців  був до 2016 року керівником ТЗОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ЕКО-ДІМ”,  його дружина зараз є власником Управляючої компанії “Рідний дім”.

Про зарплати і премії міського голови Львова ми писали тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.