ОСТАННІ НОВИНИ

Наступного року ще на трьох вулицях Львова встановлять камери, які зчитують номерні знаки автівок

Вероніка Рой

|

У Львові наступного року планують встановити камери, які зчитуватимуть номерні знаки автомобілів, на трьох вулицях Львова. Про це сьогодні, 6 листопада, під час брифінгу повідомив директор ЛКП «Муніципальна варта» Роман Хом’як, передає кореспондент Львівського порталу.

На сьогодні у Львові вже запрацювали перші камери відеоспостереження з аналітикою визначення номерів. Їх встановили на в’їзді у місто з київської сторони, а саме на перехресті вулиці Б.Хмельницького.

За словами директор ЛКП « Муніципальна варта» Романа Хом’яка,  такі камери відеоспостереження дадуть можливість аналізувати потік автомобілів та полегшить роботу при розшуку автівок.

Реклама партнерів

«Нещодавно ми встановили камери відеоспостереження на в’їзді у місто на вулиці Богдана Хмельницького. А вже наступного року ми хочемо забезпечити камерами усі в’їзди і виїзди зі Львова. Зокрема, планується встановлення камер на вулицях Городоцькій, Стрийській та Кульпарківській», – розповів він.

Як розповів інженер компанії «Технології для бізнесу» Андрій Дідун., станом на сьогодні камери зчитують номерні знаки п’ятьох країн.

«Камери дозволяють зчитувати номерні знаки 5 країн: України, Польщі, Литви, Естонії та Росії. Зараз система працює практично стабільно. Загалом програма вважається успішною при розпізнаванні 70-75% номерних знаків, а на сьогоднішній день ми вже маємо розпізнавання на 90%.Наразі ми працюємо у тестовому режимі і намагаємось нашу систему ще більше вдосконалити, аби показник коректно визначених номерів автомобілів був орієнтовно 98%», – зауважив він.

Окрім цього, Роман Хом’як  додав, що відеоматеріали надаватимуть лише представникам правоохоронних органів, поліції. Однак можливий варіант, що доступ до відео отримуватимуть і мешканці міста, які потрапили у небезпечну ситуацію.

Наразі у Львові є понад 160 камер. Однак заплановано, що цього року ще на сімох об’єктах встановлять камери відеоспостереження. На них з бюджету міста виділили 1,8 мільйона гривень.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...