ОСТАННІ НОВИНИ

Львів лідирує за ціною приватизації 1 кв. м нерухомості

Омелян Шевчук

|

Львів лідирує за показником середньої вартості приватизації 1 кв.м нерухомості. Попереду лише Київ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Як розповіла начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, середня вартість 1 кв.м. приватизованих приміщень у Львові становить 11,85 тис. грн. Це друга позиція серед міст України.

Середня вартість приватизації 1 кв.м. у Львові – 11,85 тис. грн.

«Середня вартість 1 квадратного метра у нас зростає. Згідно з нещодавнім дослідженням щодо вартості приватизації 1 метра квадратного по Україні, Львів – на другому місці після Києва з ціною 11,85 тис. за метр квадратний, при тому, що у 2016 році левова частка приміщень, які продавали – це були напівпідвальні приміщення, мансардні, тобто об’єкти, які не характеризувалися у порівнянні високою ціною продажу», – зазначила Інна Свистун.

Нагадаємо, середня оціночна вартість за 1 м. кв. – це та оцінка, яку проводять експерти на замовлення управління комунальної власності і орендаря, якщо здійснюється укладення чи продовження договору, а також приватизація об’єктів.

Додамо, що Львів активно позбувається нерухомого майна. Загалом у минулому році від приватизації місто отримало 66 млн. грн. ,а цього року – вже 35 млн. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *