ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині суд на п’ять років посадив педофіла, що двічі розбещував сусіднього хлопчика

Катерина Родак

|

Червоноградський міський суд на 5 років засудив чоловіка, що розбещував малолітнього хлопчика. Про це йдеться у вироку суду за 27 жовтня 2017 року, передає кореспондент Львівського порталу.

Чоловік весною 2016 року, перебуваючи в приміщенні під’їзду №3 будинку №19 по вул. Львівській в м. Соснівка Львівської області, вчинив фізичні розпусні дії сексуального характеру щодо малолітнього хлопчика, без здійснення статевого акту. А саме торкався до статевого органу, сідниць останнього, притискав до себе.

Окрім цього,27 травня 2016 року близько 18:00 год. чоловік, перебуваючи в квартирі вчинив фізичні розпусні дії сексуального характеру щодо цього ж малолітнього: садив до себе на коліна, притискав до себе та тряс, в подальшому лягав на потерпілого, торкався своїм язиком губ потерпілого, намагаючись при цьому засунути язик до ротової порожнини останнього, торкався статевого органу, сідниць потерпілого.

Реклама партнерів

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений чоловік свою вину у вчиненому не визнав та пояснив, що жодного разу малолітнього потерпілого до себе додому не кликав, останній лише один раз зайшов помити руки. Стверджував, що дитина оговорює його. Був один випадок в кінці травня 2016 року, коли він підбіг до нього, коли він сидів на лавці та попросив помити руки у нього, він не заперечив та повів хлопчика до себе додому.

«Максим помив руки та попросив канапку, на що він погодився та зробив канапку. Інших дітей в квартирі не було», – переконував суд обвинувачений.

Однак суд отримав достатньо доказів, щоб прийти до висновку, що чоловік таки винен. Відтак виніс такий вирок:

«Визнати обвинуваченого  винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, та призначити покарання у виді позбавлення волі строком у 5 років. Строк відбуття покарання рахувати з 27.10.2017 року.

Стягнути з обвинуваченого на користь дитини 50 000 гривень на відшкодування моральної шкоди».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...