ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував XVIІ Міжнародний економічний форум

Олександр Косик

|

Протягом двох днів відомі українські та закордонні експерти дискутуватимуть про економічний розвиток, боротьбу із корупцією, підготовку професійних кадрів, альтернативну енергетику та ділитимуться своїм досвідом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Сьогодні, 26 жовтня, окрім участі вищого керівництва держави, великої кількості іноземних делегацій та міжнародних експертів, відбудуться чотири актуальних тематичних панелі. Кожна із тем потребує окремої уваги в умовах сьогодення.

Темою однієї із панелей стане впровадження реформ на шляху економічного зростання. Учасники Форуму обговорять сучасний стан реформ в Україні, можливості поширення європейського досвіду в українських реаліях, а також конкурентні переваги нашої держави.

Реклама партнерів

Іншим вагомим напрямом буде тема боротьби із корупцією та відкритості влади на прикладі Львівщини. Спікери говоритимуть про те, якими повинні бути відносини бізнесу та влади для бажаних антикорупційних перетворень, а також побудову суспільства, яке не толерує корупцію. Йтиметься і про реформу судової системи, як однієї з «інвестицій» у комфортний бізнес-клімат та практику у сфері криміналізації корупції.

Завершальною, але не менш важливою, 26 жовтня, стане панель, присвячена формуванню професійно-технічної кузні кадрів. Учасники дискусії говоритимуть про нову стратегію розвитку професійно-технічної освіти, а також її готовність до викликів часу. Також можна буде почути про міжнародні варіанти реформи системи професійно-технічної освіти і можливі точки дотику із бізнесом.

В межах форуму відбудеться відкриття двох об’єктів «зеленої енергетики» – сонячної та вітрової електростанцій, другого заводу компанії Бадер-Аунде та Бистрицького газового родовища у селі Городківка Дрогобицького району.

Також упродовж двох днів підпишуть ряд важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для Львівщини та західного регіону, а й для країни загалом.

Фото: Zik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...