ОСТАННІ НОВИНИ

До 1 листопада обіцяють очистити озеро у парку «Погулянка»

Вероніка Рой

|

До 1 листопада завершать роботи з очищення та поглиблення дна озера у парку «Погулянка», а також здійснять укріплення берегів водойми. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Станом на сьогодні тривають роботи з очищення та поглиблення дна озера у парку «Погулянка». У процесі виконання робіт на цій водоймі також укріплюють береги, дамбу й шлюз, що регулюють рівень подачі води. Для виконання цих робіт з міського бюджету передбачено 480 тис. гривень.  Про це

«Усі роботи з очищення озера на Погулянці у нас йдуть згідно з планом. Станом на сьогодні проводимо роботи з поглиблення дна водойми, зараз тут працює техніка. Усі роботи ми поділили на три етапи: вивезення сміття і очищення озера; укріплення берегів озера; укріплення шлюзу і дамби, які регулюють рівень подачі води.

У четвер ми укріпили бетонну стіну і каркас буде утримувати цей берег. Інші береги озера будуть укріплюватися за допомогою георешітки і габіонів. Я думаю, що до 1 листопада ми завершимо ці два етапи виконання робіт і нам залишиться ще укріплення дамби і шлюзу. Загалом на виконання робіт з очищення озера у парку «Погулянка» з міського бюджету виділено 480 тис. гривень», – зазначив директор Центру творчості дітей на юнацтва Галичини Олег Кузик.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...