ОСТАННІ НОВИНИ

У Академії сухопутних військ стартував рекордний Курс планування

Омелян Шевчук

|

У Національній академії сухопутних військ розпочався рекордний за кількістю учасників Курс планування багатонаціональних навчань. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-групі Національної академії СВ.

Такі курси відбуваються на базі Академії вже декілька років поспіль. Цьогоріч участь у ньому беруть понад шести десятків військовослужбовців з України, Грузії, Македонії, Чорногорії, Боснії та Герцеговини.

Триватиме захід впродовж двох тижнів. Як і зазвичай, в ролі головних інструкторів та кураторів — офіцери Збройних сил Канади, котрі мають значний досвід в організації та проведенні подібних міжнародних заходів із підготовки військ, зокрема й в Україні. Очолив канадську делегацію офіцер управління військово-освітнього співробітництва Міністерства оборони Канади майор Крістіан Папіно. Втім, основну частину занять проводять саме офіцери ЗС України та інших країн, які вже раніше успішно завершили цей курс та неодноразово брали участь у багатонаціональних навчаннях.

Реклама партнерів

«Цей курс не просто дає військовослужбовцям необхідні їм знання та навички для організації військових маневрів. Для них це, насамперед, можливість досягти взаєморозуміння для майбутніх спільних дій, нагода навчитись діяти за єдиними стандартами. У нашому випадку це стандарти Північноатлантичного альянсу. Цьогоріч він вже є унікальним за безпрецедентною кількістю учасників. Окрім того, це є яскравим свідченням того, що ми продовжуємо зміцнювати наші взаємовідносини та підвищувати рівень взаємосумісності, що є надзвичайно важливим, перш за все, для армій тих країн, які тримають курс на вступ до НАТО»,— зазначив офіцер управління військово-освітнього співробітництва Міністерства оборони Канади Крістіан Папіно.

За планом курсу, слухачі поділені на групи і після низки теоретичних занять повинні на практиці відпрацювати всі етапи планування та організації багатонаціонального навчання. Зокрема, вони розроблятимуть сценарій навчання, відпрацьовуватимуть питання всебічного забезпечення, підготовки району маневрів, координації між сторонами-учасниками тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.