ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні – Всесвітній день контрацепції

Омелян Шевчук

|

Сьогодні у всьому світі відзначається щорічний День контрацепції, організація якого полягає в проведенні масштабної інформаційної кампанії, що охоплює все населення репродуктивного віку. Цьогорічні заходи проводять під девізом: «Контрацепція – це ваше життя, це ваша відповідальність». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Основним завданням дня є привернення уваги громадськості та влади до проблем, які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції, а також максимально підвищити обізнаність населення про методи контрацепції та дати молодим людям можливість самостійно приймати поінформовані, виважені рішення щодо питань сексуального та репродуктивного здоров’я, попередження незапланованих вагітностей.

Як розповіла головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я і планування сім’ї Марія Малачинська, з ініціативи Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення заплановано зустріч з молоддю, присвячену питанням сучасної контрацепції.

Захід відбудеться 26 вересня 2017 року о 14:00 за адресою: Львів, вул. Короленка, 9. Молодь матиме можливість обговорити з лікарями  акушерами-гінекологами різноманітні методи контрацепції та особливості їх застосування.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...