ОСТАННІ НОВИНИ

Канадські парламентарі відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки

Юлія Шпак

|

В суботу, 23 вересня, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), що на Яворівщині, завітали представники Постійного комітету Парламенту Канади з питань національної оборони на чолі із його Головою  Стефеном Фьюром. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії сухопутних військ.

Зустрічали іноземних гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук та командир місії UNIFIER підполковник Кріз Рівз.

Під час брифінгу канадським парламентарям розповіли про завдання та структуру навчального центру підготовки підрозділів й відповіли на їхні чисельні запитання.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук щиро подякував канадським гостям за всебічну підтримку України у нелегкі для неї часи та високо оцінив внесок канадських військових у підготовку наших воїнів.

Згодом у Центральному містечку МЦМБ канадська делегація ознайомилися із типовими заняттями, які проводяться в ході підготовки підрозділів ЗС України канадськими інструкторами. Для цього тут було розгорнуто навчальні точки, на яких провели відповідні демонстрації занять.

Також представники канадського парламенту ознайомилися з інфраструктурою та можливостями військового містечка «Центральне» й зустрілися з військовослужбовцями ЗС Канади у штабі канадського компоненту UNIFIER.

Фото: Академія сухопутних військ

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...