ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян кличуть на перформанс у Сенсотеку

|

В суботу, 23 вересня, о 13.00 год. львів’яни зможуть побувати на унікальній театральній прем’єрі, що відбудеться в Сенсотеці (вул. Уласа Самчука, 22, Стрийський парк). Молоді люди зі всієї України підготували перформанс, який базується на актуальній соціальній проблемі. Глядачі ж матимуть змогу запропонувати вирішення цієї проблеми. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«П’ятнадцять хлопців і дівчат з Харкова, Львова, Полтави, Сум, Павлограда і Дніпра зібрались у Львові для того, щоб поділитись досвідом, знаннями і розширити свої рамки сприйняття світу. Зокрема, у сфері прав людини, мови ненависті та конфліктів. Під керівництвом досвідчених фасилітаторів з Голландії, Кіпру і Литви наші актори працюють над театральним перформансом, який базуватиметься на методиці Форум театру. А це означає, що глядачі, за бажанням, зможуть у будь-який момент зупинити дію на сцені і замінити когось із акторів для того, щоб запропонувати своє вирішення проблеми. Перформанс у Львові стане першим із ряду запланованих у інших містах України. Зокрема, у листопаді акторська трупа помандрує до Києва, Харкова і Одеси», – розповідають організатори проекту «Тур толерантності Україна» – ГО «Інститут українських студій».

Партнери проекту – Міжнародний нетворк громадських організацій Youth for Exchange and Understanding International. Проект реалізується за фінансової підтримки Європейської молодіжної фундації, і є продовженням «Туру толерантності Балкани», який був організований Youth for Exchange and Understanding International.

Реклама партнерів

Контактна особа: Бойко Тетяна, тел.: 0996041907.

Фото: соцмережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...