ОСТАННІ НОВИНИ

Петро Порошенко: «У Львівську область лише у 2016 році інвестовано 58 мільйонів доларів»

|

Президент України Петро Порошенко про іноземні інвестиції в Україну:

«Компанія Nexans, яка закладає унікальні стандарти, починаючи від соціальної відповідальності бізнесу і звершуючи унікальними, якісними характеристиками, прийняла рішення інвестувати в Україну. Для чого? Для того, щоб постачати продукт, який тут виробляється, в німецький концерн BMW. Це є прямий результат надзвичайно важливого документу Угоди про асоціацію з ЄС.

Інвестори зараз приймають надзвичайно важливі рішення: фонди, які збираються працювати в Україні, повністю укомплектовані інвестиціями. Рейтингові агенції з усього світу прийняли рішення  протягом декількох останніх місяців про підвищення як рейтингу України, так і прогнозу щодо українського виробника. Шість кварталів поспіль країна демонструє економічне зростання. І це саме те, що демонструє поточний рівень України.

Коли я кажу, якою я хочу бачити мою країну, – безумовно вільною, демократичною, європейською. І для цього ми зробили велику роботу. Ми ратифікували Угоду про асоціацію, яка вступає в силу з 1 вересня. Ми внаслідок реалізації 144 реформ з безвізового плану отримали безвізовий режим. І це не просто право вільно подорожувати Європою, а це остаточне «прощавай» Російській, Радянській Імперії і повернення нашої держави в європейську родину.

Я дуже вдячний інвесторам, які в дуже непрості часи повірили в Україну. 58 мільйонів доларів інвестовано лише  у 2016 році у Львівську область. Створено 12 тисяч нових робочих місць. Це сприяє зміцненню економіки нашої держави. Це перші важливі паростки рішучого зростання України, перша демонстрація того, якою я хочу бачити мою країну».

Фото: Львівський портал

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...