ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські школи закликають долучатись до другого набору на проект «Школа 3.0»

|

У Львові стартує новий набір на програму розвитку шкіл «Школа 3.0» від Центру інноваційної освіти «Про.Світ». Цьогоріч буде відібрано ще 4 державні школи, перший етап відбору яких стартує вже 5 вересня. Про це сьогодні на прес-конференції розповіли засновники і учасники проекту, передає кореспондент Львівського порталу.

«Школа 3.0» – це проект, покликаний змінити те, як відбувається взаємодія в українських школах між усіма учасниками освітнього ринку: учнями, батьками, вчителями, директорами, урядовими та неурядовими організаціями, громадою, бізнесовими структурами.

«Якщо говорити про освіту в Україні, ми не можемо стверджувати, що там немає ініціативи. Ми сьогодні бачимо, що в кожній школі є ініціативні вчителі. В місті є дуже багато ініціатив, пов’язаних з освітньою сферою і ця сфера дуже стрімко розвивається. Але виклик, який сьогодні стоїть перед нами, це цю ініціативу перевести у сталий розвиток, у сталі процеси. І власне про те, як перейти з етапу ініціації змін в школах до структурних змін шкіл, це про проект «Школа 3.0», – пояснила співзасновниця Центру інноваційної освіти «Про.Світ» Лілія Боровець.

Реклама партнерів

Перший набір на цю програму стартував у березні цього року. У ній взяли участь 4 львівській школи: ЛСЗШ № 98, школа-інтернат № 2, ЛНВК ім. Василя Стуса та ЛНВК «Школа-садок» Софія».

Цей проект допомагає навчальним закладам розвивати культуру постійного вдосконалення, яка будується на трьох істинах:

  • побудова певного стратегічного бачення в рамках школи;
  • командна робота;
  • постійний зворотній зв’язок від учнів і ставлення учня у центр прийняття усіх рішень в рамках школи.

«У нас в школі питання, брати чи е брати участь у проекті, не стояло, тому що ми чудово розуміємо, що ті зміни, які ми маємо впроваджувати, самі в школу не прийдуть. Тому ми самі зголосились брати участь у проекті «Школа 3.0». В рамках проекту ми чітко виділили ті проблеми, які в нас є, і чітко зрозуміли, що потрібно робити, щоб їх вирішити. Вже зараз ми маємо прекрасні результати, зміни і напрацювання. Головне, що ми зрозуміли, що однією з головних запорук успіху є вміння чути учнів, колег, батьків. Лише через те, що ми не спілкуємось, ми не хочемо чути. Тому це дуже добре, що ми навчились слухати одне одного і робимо адекватні висновки з цього, щоб рухатись вперед», – розказав директор школи-інтернату №2 Андрій Закалюк.

Щоб стати учасником другого набору на програму «Школа 3.0», потрібно зареєструватись на зустріч з педагогами шкіл, які вже беруть у ній участь.

«Зараз ми відкриваємо набір для 4 шкіл, які долучаться до цього проекту, які пройдуть схожий шлях, який пройшли теперішні учасники. Ми заохочує всіх школи долучатися. Вся інформація про це є у нас на сторінці. Зараз ми відкрили реєстрацію на зустріч з учасниками попереднього набору, які відбудуться 5-6 вересня. Це зроблено для того, щоб школи розуміли чи їм це справді потрібно, чи готові вони докладати багато зусиль», – розповіла Лілія Боровець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...