ОСТАННІ НОВИНИ

Львів на 90% готовий до опалювального сезону

|

У Львові триває підготовка до нового опалювального сезону 2017-2018рр. Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», об’єкти теплопостачання, які знаходяться на балансі підприємства (котельні, ЦТП, ІТП, теплові мережі) на 90% готові до нового опалювального сезону. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Станом на сьогодні об’єкти теплопостачання (котельні, ЦТП, ІТП, теплові мережі), які знаходяться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго», на 90% готові до нового опалювального сезону.

Левову частку ремонтних робіт становить заміна теплових мереж, магістральних і внутрішньо квартальних. Зокрема, цього року виконано заміну магістральної теплової мережі ТЕЦ-1 від ТК-1020 до ТК-1021 на пр. Червоної Калини (ТЦ «Шувар»), діаметр трубопроводів 720/900мм, довжина 320 м.п., діаметр 219/315мм, довжина 32 м.п. Виконано заміну магістральної теплової мережі в районі басейну «Медик» на вул. Сахарова, діаметр труби 273/400 мм, довжина 262 м.п. Виконано заміну магістральної теплової мережі на вул. Миколайчука, діаметр труби 530/710мм, довжина 226 м.п.

Триває заміна теплової мережі, яка іде від котельні на вул. Китайську, 12, на ділянці від ТК – 9 до ж\б на вул. Пасічна, 79. Трубопроводи теплової мережі замінюють на попередньо-ізольовані труби. Тут буде замінено 300 м. п. трубопроводу діаметром, 426\560 мм.

Проводиться реконструкція газових котелень на вул. Соборна, 5, та вул. Левицького, 8: виконано демонтажні роботи, в роботі будівельні роботи. Ліквідовано дві підвальні котельні на вул. Коновальця, 99, 103 та змонтовано окремо стоячу модульну котельню.

Тривають ремонтні роботи на Львівській ТЕЦ-1. Зокрема: виконується капітальний ремонт парового котла ПК-6, а також його автоматизація, триває капітальний ремонт водогрійного котла ВК-3, капітальний ремонт турбогенератора ТГ-4. Завершено середній ремонт турбогенераторів ТГ-3, ТГ-6.

Окрім того, виконано технічні вимоги на тендер для встановлення ІТП в житлових будинках в Шевченківському районі (виділення коштів планується, відповідно до Кіотського протоколу), та проводяться тендерні процедури із встановлення ІТП у Сихівському районі (виділення коштів планується згідно з кредитом ЄБРР).

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», з 18 вересня розпочнеться заповнення водою теплових мереж і внутрішньо будинкових систем опалення.

Нагадаємо, на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» знаходяться ТЕЦ-1, ТЦ «Північна», ТЦ «Південна», 142 котельні, 138 ЦТП, 84 ІТП та 433,7 км теплових мереж.

У новому опалювальному сезоні ЛМКП «Львівтеплоенерго» здійснюватиме подачу тепла до приблизно 1600 житлових будинків на більше 200 бюджетних установ (заклади освіти, культури і охорони здоров’я).

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...