ОСТАННІ НОВИНИ

Жителів Львівщини просять допомогти встановити особу чоловіка (Фото 18+)

|

Поліцейські Львівщини просять допомогти встановити особу чоловіка. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Львівській області, передає Львівський портал.

Буським відділенням поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюється особа неопізнаного тіла чоловічої статі, яке було виявлено 02.08.17 року на вулиці в с. Ожидів Буського району без ознак насильницької смерті.

Прикмети: вік 55-60 років, ріст 169 см, волосся коротке сиве, має лобні залисини, лице овальне, брови прямої форми, густі, лохматі, ніс викривлений вправо, губи тонкі з виступанням нижньої, очі сіро-голубого кольору.

Особливі прикмети:

Татуювання: на грудях у формі великого хреста з розп’яттям Ісуса Христа, на тильній поверхні кисті – якір, на тильній поверхні правої кисті великого пальця – літера «М», на тильній поверхні великого пальця лівої руки – хрест з літерами, в середній третині правого стегна – корабель з дівчиною у капелюшку.

Рубці: в лобно-тім’яній ділянці голови «Н»-подібний рубець, на грудній клітці справа – післяопераційний рубець довжиною 9 см, на грудній клітці зліва – вертикальний післяопераційний рубець довжиною 7,5 см, в правій здухвинній ділянці – післяопераційний рубець довжиною 11,5 см, в нижній третині лівої гомілки на зовнішньо-бічній та внутрішній поверхнях – два вертикальні післяопераційні рубці довжиною 7 см і 3,5 см.

Був одягнутий: синтетична футболка на короткий рукав із горизонтальними полосами біло-коричневого кольорів, з лівої сторони кишеня коричневого кольору, джинси темно-синього кольору, в ділянці промежини нашита латка, труси зеленого кольору, мешти на шнурівці із шкірозамінника коричневого кольору.

Якщо Ви можете допомогти встановити особу померлого чоловіка, зателефонуйте у Буське відділення поліції за номерами телефонів: 8 (3264) 2-16-38, 8 (3264) 2-15-08 або на оперативну лінію 102.

Фото: поліція

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...