ОСТАННІ НОВИНИ

У Академії сухопутних військ триває навчально-методичний збір

|

В Національній академії сухопутних військ розпочався навчально-методичний збір із науково-педагогічними, педагогічними та науковими працівниками. Про це Львівському порталу повідомили у медіа-група Національної академії СВ.

У вступному слові начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук звернув увагу присутніх науково-педагогічних працівників на основні виклики сьогодення, які постають перед видовим навчальним закладом, та їх вплив на навчальний процес, а також окреслив шляхи його покращення.

«Аналіз минулого навчального року наочно довів: навчальний процес, у першу чергу його практична складова, потребують нових підходів, сучасного технологічного наповнення його організаційних і методичних компонентів. Ми також запросили до нас представників Замовника — керівників органів військового управління, які скажуть нам, чого у військах чекають від випускника провідного сухопутного вишу, що нам слід зробити, аби такі очікування виправдались. Закликаю наших колег з військ бути відвертими, прямими. Справа у нас спільна, мета єдина і тут не до самолюбства», — наголосив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Реклама партнерів

Окрім того, перед початком практичної роботи учасників збору начальник Академії довів до присутніх у залі особливості навчального процесу Академії у 2017–2018 навчальному році.

Згодом з доповіддю «Аналіз підготовки та службової діяльності випускників. Проблеми професійного становлення. Пропозиції щодо покращення якості підготовки» виступив начальник відділу підготовки персоналу управління бойової підготовки Командування Сухопутних військ ЗС України підполковник Віктор Россійцев.

З аналогічною доповіддю виступив також і перший заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Олег Бойко.

Особливу зацікавленість присутніх викликали доповіді іноземних радників, які надають допомогу навчальному закладу в удосконаленні процесу підготовки військових кадрів. Із рекомендаціями щодо підвищення ефективності підготовки курсантів виступили підполковник ЗС США Александер Шарп та підполковник ЗС ФРН Олівер Лотце.

Також у ході зазначених заходів начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук заохотив кращих науково-педагогічних та наукових працівників.

Продовжилися збори проведенням відповідних заходів на факультетах і кафедрах Академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.