ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко відкрив сільську школу під Львовом

|

У селі Наварія Пустомитівського району Львівщини урочисто відкрили новозбудовану школу-гімназію, перший камінь якої заклали ще 30 років тому. Про це повідомив кореспондент Львівського порталу із місця події

Як повідомив Президент України, який також побував на відкритті, на цю школу у Наварії чекали 30 років…

«Відкриття школи напередодні нового навчального року нібито пересічна подія, але цієї школи чекали 30 років (із яких останні 12 років будували)… Чому президент тут, бо це – демонстрація пріоритетів. Пріоритетом України є освіта, а освіта є ключем до успіху України і українців», – сказав президент.

Також він пообіцяв, що якісне навчання у сільських школах стає першочерговий пріоритетом для України.

«Сільська школа має перший пріоритет… Десятки років було твердження, що українське село гине, вмирає, що тут немає роботи і влада не знає, що із цим робити. Ми ж демонструємо інші підходи. Підвищуємо якість освіти, впроваджуємо сучасні технології, забезпечуємо швидкісним Інтернетом, залучаємо досвід найкращих педагогів світу. Ці знання дітям знадобляться, щоб працювати на Україну як на члена ЄС… Україна буде членом Європейського союзу і це станеться», – повідомив Петро Порошенко.

Також він нагадав присутнім, що вже діє безвізовий режим України із ЄС, а із 1-го вересня 2017 року вступає у дію ключовий політичний документ для нашої держави – Угода про асоціацію із ЄС.

«Остаточне прощавай радянській, російській імперії… Українська нація повертається до Європейскої родини. Це наше із вами досягнення, величезний крок і точка неповернення», – підкреслив на Львівщині Президент України.

Фото: Варта1

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...